Zasady użytkowania niniejszej strony

REQUESTY

Możesz poprosić o dany plik, którego nie mamy jeszcze na serwerach przez email, lub Forum. Proszę jednak o cierpliwość, gdyż nie mogę codziennie dodawać nowego update'u, bo jak każdy normalny człowiek, mam też inne zajęcia. Twój request nie będzie więc spełniony od razu. Może się też zdarzyć, że Twój request nie zostanie spełniony. Zawsze staram się wybierać te pliki, o które jest najwięcej próśb. Spełniam też prośby o upload koncertów.

Używam RapidShare. Jeśli jakimś sposobem któryś z tych serwerów nie działa na Twoim komputerze, powiadom mnie o tym, a przeniosę plik na pożądany serwer, o ile to będzie możliwe.

Aby uniknąć problemów, proszę o informacje, kiedy jakiś link nie działa.

CREDIT

Jeśli użwasz jakiejkolwiek z moich grafik, umieść sposobną notkę, skąd je masz. Adres strony z jej nazwą.

SZABLONY

Jeżeli pobierasz jakiś szablon, nie edytuj go i nie używaj ich do tworzenia bannerów i avatarów. Poproś mnie, a zrobię je dla Ciebie, ale nie używaj moich graffik!

FANART

Jeśli chcesz mi przekazać jakiekolwiek fanarty / tapety / grafiki, prześlij je na mój email, lub podaj mi link do nich. Pamiętaj, aby podać nick, lub inną nazwę autora, pod jaką mam je umieścić.

KRADZIEŻ KARAM ŚMIERCIĄ

Strona została wykonana przeze mnie w całości. Zarówno grafika, jak i wszystkie kody, dlatego jeśli gdziekolwiek spotkam się z czymś, co należy do Cockayne Soup, możesz się pożegnać z blogiem i życiem.