22 kwietnia

Wiem, wiem... Nie było mnie tu kawał czasu, i mam sporo rzeczy do uzupełnienia, jednak przygotowuję się cały czas do powtórki egzaminów maturalnych, stąd a przerwa... Obiecuję, że po egzaminach wszystko nadrobię, żebyście się nie nudzili i dam Wam masę rzeczy do ściągnięcia ^^.

Na razie mam dla Was tylko małą informację. Zy przygotowuje właśnie specjalne wydanie swojego magazynu - Zy MEGA EDITION #6. Zawierać on będzie 170-stronicowy artbook poświęcony Gazette, płytę CD oraz ogromny plakat. W związku z tym, w Cockayne Shop już możecie składać zamówienia na niego. Wydanie jest limitowane, tak więc, kto pierwszy, ten lepszy! ^^

Oprócz tego, jak tylko pojawią się jakieś dodatkowe informacje na temat najnowszego DVD zespołu oraz nowego singla, od razu dodam preorder na stronie sklepu, więc czekajcie cierpliwie!

Dodałam też w sklepie opcję zakupu gadżetów z trasy PULSE WRIGGLING TO BLACK. Są tam m.in. koszulki, torba, organizer [swoją drogą, boski - już swój zamówiłam ^^] oraz kilka innych rzeczy.

Maru

2 lutego

Tylko szybciutka aktualizacja i to jedynie na stronie głównej, bo mam niewiele czasu ^^.

Żurawie już uzbierane, i mamy ich nawet ponad tysiąc. Wszystko wysyłam do Japonii w połowie miesiąca. Na pewno popstrykam trochę zdjęć, żeby inni też mogli nacieszyć oczy tym świetnym widokiem. Przypominam, że Cockayne Soup już drugi raz będzie dawać Gazeciarzom tysiąc żurawi. Poprzednim razem prezent został przekazany na sesji autografowej w Berlinie 19 października 2007 ^^.

A teraz do uploadów...

Ruki i Uruha w BEATSHUFFLE - 1 lutego 2008

Czas: 31:59

Download

Przypominam, że część audycji jest jak zwykle bez dźwięku. Mam nadzieję, że tym razem nikt nie będzie do mnie pisał głupich maili w stylu 'video nie działa!!! T______T' XD.

No, na dziś to tyle. Przygotowujcie się na przypuszczalną inwazję uploadów 1 okolicach 13 lutego!

Maru

24 stycznia

Chciałam Wam tylko dać to:

Guren Full PV

Potem dodam wersję w wyższej jakości.

Maru

19 stycznia 2008

W dziale Newsy po kliknięciu na miniaturki okładek singla Guren, można zobaczyć już ich większe wersje.

Chciałam tylko powiadomić, że od dawna można już na nowo ściągać koncerty Nameless Liberty, Six Gins... oraz MAXIMUM ROYAL DISORDER w formacie *.mp3.

Teraz zajmuję się Kai no Premium Radio. Reupload prawdopodobnie dojdzie do skutku jutro, bądź dziś późnym wieczorem.

Polecam każdemu zwolnienie trochę miejsca na dyskach twardych, ponieważ czeka nas, jak zwykle, zawalenie nowymi materiałami z Gazette zarówno przed, jak i po wydaniu nowego singla. ^^/

Dziękuję za wszystkie zamówienia. Przyjmuję je jeszcze przez najbliższe tygodnie. Po więcej informacji, zapraszam na Cockayne Shop.

Chciałam też poinformować, że Gazette zwyciężyli we wszystkich kategoriach, w których byli nominowani w Jrock Choice Awards! Są to między innymi Najlepszy Album i Najkepszy zespół. Po pełną listę kategorii i zwycięzców zajrzyjcie do działu Newsy.

Pamiętajcie też, że jutro są urodziny Aoi'ego!!! Nie zapomnijcie chłopakowi wysłać choć krótkich życzeń urodzinowych!!! ^^/

EDIT:

Tego się nie spodziewałam... Na BAY FM został wyemitowany utwór Guren. Poniżej możecie ściągnąć rip... Pozostawiam Wam piosenkę do oceny.

Guren Radio Rip

Maru

4 stycznia 2008

Na stronie GemCEREY feat. Gazette ukazała się reklama biżuterii zaprojektowanej przez zespół.
Moje informacje okazały się po części błędne, ponieważ w reklamie została użyta piosenka Guren, jednak to nie zmienia faktu, że zespół coraz mocniej zaczyna drażnić fanów tym króciutkim fragmentem, kiedy do daty wydania singla jeszcze trochę ponad miesiąc. ^^;

Poniżej możecie pobrać rip reklamy w formacie *.avi.

gemCEREY feat. Gazette

Czas: 0:31

Download

... a teraz do trochę mniej przyjemnych rzeczy...
Do końca tygodnia przeprowadzę 'czystkę' na Forum, wskutek czego około 10 osób zostanie usuniętych. Będą to tylko te osoby, które nie zastosowały się do regulaminu, tak więc jeśli chcesz z nami pozostać, po prostu go przeczytaj i zdecyduj ^^.

Nadal możecie przyłączyć się do nas i wziąć udział w tworzeniu prezentu dla zespołu. Obecnie mamy już prawie 500 żurawi i do końca miesiąca zamierzamy dokończyć dzieła.
Jeśli nie czujesz się na siłach, możesz przesłać do mnie kartkę urodzinową dla zespołu. Możesz ją kupić, lub zrobić samemu, jest mi to obojętne. Zamierzamy zebrać ich jak największą ilość i wszystko przesłać do Japonii w połowie lutego, tak więc decydujcie się, bo to może być ostatnia szansa! Nie jestem pewna, kiedy będziemy organizować kolejny projekt poza projektem bożonarodzeniowym zaplanowanym na bieżący rok. Taka kartka to nie jest jakiś ogromny wysiłek. Myślę, że dla nich zwykłe Happy Birthday będzie oznaczało na prawdę wiele... I mnie również sprawi to wielką przyjemność, jeśli zechcecie się przyłączyć. Wystarczy napisać do mnie na email [nie piszcie na gg, ani inny komunikator, bo nie siedzę na nich od długiego czasu], a ja podam każdemu adres, na który może do mnie wysyłać kartki, listy i prezenty. Zaznaczam, że jeśli chcesz wysłać też prezent, musisz dołożyć się do przesyłki. Nawet kilka złotówek wystarczy, ale składamy się wszyscy, ponieważ taka przesyłka kosztuje.

Na dziś to chyba tyle ^^. Wciąż jestem w trakcie przebudowywania strony Cockayne Shop, więc proszę o cierpliwość, jeśli ktoś wysłał do mnie zamówienie. Na wszystkie emaile zacznę odpisywać w przyszłym tygodniu. Przypominam, że nadal istnieje możliwość zamówienia ode mnie singla Guren.

Maru